Oznámení na protiprávní jednání - OBÚ

Podání podle nařízení vlády č. 145/2015 Sb., o opatřeních souvisejících s oznamováním podezření ze spáchání protiprávního jednání ve služebním úřadu, lze učinit písemně prostřednictvím tomuto účelu určené schránky nebo prostřednictvím emailové adresy.

Informace o umístění schránek a e-mailové adresy pro jednotlivé obvodní báňské úřady:

OBÚ v Praze

Schránka pro písemná podání je umístěna na budově Českého báňského úřadu, v níž má sídlo rovněž i OBÚ v Praze (vedle dveří z Haštalské ulice). Pověřeným prošetřovatelem je Mgr. Oldřich Neubert. E-mailová adresa pro podání oznámení: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

OBÚ v Mostě

Schránka pro písemná podání je umístěna na vstupní brance do objektu OBÚ v Mostě. Pověřeným prošetřovatelem je Ing. Pavel Staněk. E-mailová adresa pro podání oznámení: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

OBÚ v Brně

Schránka pro písemná podání je umístěna na budově OBÚ v Brně (vedle dveří Cejl 13). Pověřeným prošetřovatelem je Ing. Pavel Kotassek. E-mailová adresa pro podání oznámení: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

OBÚ v Sokolově

Schránka pro písemná podání je umístěna ve 2. podlaží budovy OBÚ, naproti schodišti. Pověřeným prošetřovatelem je paní Jana Lukešová. E-mailová adresa pro podání oznámení:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

OBÚ v Hradci Králové

Schránka pro písemná podání je umístěna v budově B ve 4. podlaží na chodbě OBÚ. Pověřeným prošetřovatelem je Ing. Milena Zárubová. E-mailová adresa pro podání oznámení:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

OBÚ v Plzni

Schránka pro písemná podání je umístěna ve 3. podlaží budovy OBÚ, naproti schodišti. Pověřeným prošetřovatelem je Ing. Kamil Šmida. E-mailová adresa pro podání oznámení: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

OBÚ v Ostravě

Schránka pro písemná podání je umístěna na dveřích budovy OBÚ. Pověřeným prošetřovatelem je Ing. Zdeněk Nelhybel. E-mailová adresa pro podání oznámení: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

OBÚ v Liberci

Schránka pro písemná podání je umístěna ve 3. NP, vpravo v chodbě OBÚ. Pověřeným prošetřovatelem je Ing. Aleš Kleprlík. E-mailová adresa pro podání oznámení:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..